Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Мистецтво Гумору у КВК!

  Опубліковано 5 років назад

  1 квітня студенти та викладачі економічного факультету мали змогу зануритися у море Гумору, Дотепних жартів та Ерудиції! І все завдяки конкурсу веселих та кмітливих (КВК), який відбувся у міському будинку культури.

  Яскравими виступами, різноманіттям образів та  акторською грою  команди  Z-економ-или, Бідна Настя, Тихіше пара, Каркаде, Ist–фак  вразили присутніх  та подарували їм посмішки, гарний настрій й позитивні емоції!

  В боротьбі за Кубок ректора університету, під час ігри й участі у конкурсах, відчувалося  шаленство  почуттів, неосяжність думок, потужна енергетика команд та їх прагнення до перемоги. Інте­лектуальна насиченість,  багатий внутрішній світ та креативність мислення були у «Візитці», «Розминці» та «Відеоконкурсі»!

  Перше місце зайняла команда Бідна Настя  (економічного та технолого-педагогічного факультету) й отримала від ректора  університету Наталії Семенівни Побірченко не тільки Кубок переможця, а й грошову винагороду. Ще одна наша команда Z-економ-или розділила почесне друге  місце з командою історичного факультету.

  Ми щиро вітаємо наших Веселих та Кмітливих учасників цього розважального дійства і з великим нетерпінням будемо чекати наступних ігор та перемог!