Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Набуття практичног­о досвіду сьогодні – успішне працевлашт­ування в майбутньом­у…

  Опубліковано 5 років назад

  Закріплення теоретичних знань, формування професійних вмінь студентів, підвищення обізнаності в нових напрямах формування споживних властивостей і асортименту багатьох груп товарів, відбувається не лише під час практичних аудиторних занять, а й безпосередньо на підприємствах.

  4

  18 березня в рамках практичної підготовки майбутніх фахівців у галузі готельно-ресторанної справи ст. викладач кафедри маркетингу та управління бізнесом провела практичне заняття-екскурсію з дисципліни «Товарознавство» для студентів 16 групи економічного факультету на базі ПОСП «Уманський тепличний комбінат».

  3

  УТК одне з найбільших підприємств у галузі вирощування овочів у закритому ґрунті. Використання сучасних теплиць європейського зразка, в яких реалізовані новітні розробки і досягнення дозволило забезпечити високий рівень якості овочевої продукції.

  5

  Комбінат має свій логістичний центр, місткі, обладнані усім необхідним склади для готової продукції, напівавтоматичну сортувальну та пакувальну лінії.

  ajnj 7

  Серед останніх нововведень – повний перехід на вирощування овочів на кокосовому субстраті, оскільки сьогодні дуже прогресивним напрямком у виробництві сільськогосподарської продукції є органічне виробництво.

  6

  Студенти мали змогу ознайомитись із системою контролю, методами оцінки та вимогами до якості готової продукції, чинниками, що впливають на її рівень, умовами та термінами зберігання овочевої продукції, вимогами до маркування і тари.