Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Альтернативний шлях передачі знань від викладача до студента

  Опубліковано 5 років назад

  Сьогодні, організація навчання студентів на факультеті це не просто використання викладачами інструментарію методики викладання економічних дисциплін, а й розмаїття форм і методів організації навчального процесу та застосування інноваційних освітніх технологій. Звичайно, що одним з базових компонентів у всіх цих процесах залишається лекція. Тож, викладачі факультету постійно вдосконалюють свою майстерність та перебувають у пошуку нових форм обміну знаннями й встановлення зворотного зв’язку з аудиторією.

  1
  Так, доцентом кафедри маркетингу та управління бізнесом Олійник К.А. було проведено лекцію із використанням засобів наочності і технічних засобів навчання для студентів 3 курсу.
  Метою лекції на тему «Як перемагати за столом переговорів. Техніка ведення ділових переговорів» було ознайомлення студентів з основними прийомами підготовки та ведення ділових переговорів. Застосування ж сучасних технічних засобів дало змогу студентам закріпити матеріал шляхом перегляду навчального фільму, що супроводжувався обов’язковим коментуванням наочного зображення.

  2

  3
  Слід відмітити, що студенти дуже позитивно сприймають такі лекції, що дозволяють їм ясно, доступно та з неабиякою цікавістю засвоювати матеріал, а також особисто долучатися до коментування зображення та його подальшого обговорення.