Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Як відзначили день святого Валентина студенти економічного факультету

  Опубліковано 5 років назад

  День святого Валентина – один з найбільш улюблених свят наших студентів. Це можна було помітити прийшовши вранці 14 лютого до університету. Студенти гарно прикрасили свою Альма-матер наділивши всіх присутніх чудовим, романтичним настроєм: на стінах, починаючи з першого поверху і закінчуючи третім, висіли вирізані власноруч серця, кожне з яких містило романтичний віршик.

  Біля деканату економічного факультету були вивішені стінгазети, де студенти різних груп вітали всіх з цим святом.

  COLLAGE1

  Поряд з газетами знаходилися два великих серця кохання, де бажаючі могли привітати одне одного, або освідчитись в коханні. Всі бажаючі підходили до цього стенду і з захопленням та великою зацікавленістю намагалися знайти своє прізвище у серці кохання.

  COLLAGE2

  Також було розміщено поштову скриньку, у яку всі охочі поміщали невід’ємний атрибут свята – валентинки. По закінченню дня за справу взялася святкова пошта,  яка розносила любовну кореспонденцію адресатам.

  фото 1

  Проте святковий дух був не тільки у студентів, викладачі також підтримали їх ініціативу і прикрасили кафедри, на думку студентів, найсвятковішою виявилася кафедра маркетингу та управління бізнесом.

  DSC_0962

  На ній відбулася святкова лотерея, в якій всі учасники отримали цікаві призи та романтичні побажання.

  фото 6

  фото 7

  По закінченню цікавої розважальної програми «Знайди свою половинку» студенти завершили святкування чаюванням та невимушеним спілкуванням. Крім того всі пригощалися тістечками та печивом, виготовленими у формі сердець.

  фото 10

  DSC_0926

  Святкування Дня Валентина на економічному факультеті пройшло дуже романтично, мило, приємно. Усі були у захваті!