Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Обговорення еконономічних проблем функціонування підприємств торгівлі

  Опубліковано 5 років назад

  12 лютого 2014 року за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора та кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту організовано науково-методичний семінар «Організаційно-економічні основи функціонування торговельних підприємств».
  Учасниками заходу були успішні підприємці нашого міста: Клименко О. П. − керівник ПП «Комфорт», Колісніченко П. Т. − директор ТЦ «Шалений світ моди», викладачі та студенти економічного факультету. В ході семінару розглянуто питання про сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку підприємств торгівлі.
  Олександр Петрович Клименко у своєму виступі особливу увагу приділив основам функціонування торговельного підприємства в умовах ринкової економіки, стратегії діяльності та конкурентоспроможності підприємств торгівлі, а також факторам, що сприяють росту роздрібного товарообороту та прибутку і підвищують соціально-економічну ефективність функціонування торговельної галузі.
  DSC_0773
  Поліна Тимофіївна Колісніченко охарактеризувала методи та структуру управління кадровим потенціалом торговельних підприємств, механізм забезпечення їх економічної стійкості. На думку підприємця, цей механізм має включати сукупність заходів соціально-економічного, структурно-інституційного, законодавчо-правового характеру. Це дозволить забезпечити довгострокове функціонування більшості підприємств торгівлі.
  DSC_0764
  Учасники семінару обмінялись думками щодо напрямів удосконалення функціонування торговельних підприємств. Жвавий діалог засвідчив інтерес до теми, що обговорювалась на семінарі.