Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Двері економічного факультету завжди відкриті для абітурієнтів!

  Опубліковано 5 років назад

  24 січня в стінах Уманського державного педагогічного університету відбувся День відкритих дверей.  Економічний факультет радо зустрічав випускників шкіл та коледжів з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Одеської  та Київської областей.

  Зустріч розпочала декан економічного факультету яка розповіла майбутнім абітурієнтів про історію, сьогодення  і перспективи розвитку університету та економічного факультету.

  DSC_0225

  З особливостями вступної кампанії,  реєстрацією на ЗНО й умовами вступу випускників ознайомила завідувач відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Цимбал-Слатвінська С.В.

  DSC_0145

  У своїх виступах завідувачі кафедр економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту – д.е.н., професор Музиченко А.С., маркетингу і управління бізнесом – к.е.н., доцент Чирва О.Г., туризму та готельно-ресторанної справи к.соц.н. – доцент Бержанір А.Л. охарактеризували напрями підготовки і спеціальності, їх специфіку та переваги.

  DSC_0200

  DSC_0173

  DSC_0170

  Заступник студдекана економічного факультету Нікфоров Богдан розповів про студентське дозвілля, його організацію, супроводжував свій виступ світлинами про цікаве студентське життя на економічному факультеті.

  DSC_0221

  Всі присутні мали можливість переглянути відео, презентації про факультет та отримати консультації від професорсько-викладацького складу, також їм  були роздані па’мятки з детальною інформацією про університет і факультет.

  Із заключним словом до майбутніх абітурієнтів звернулась декан факультету, яка побажала їм здійснення всіх мрій і наголосила: “Домогтися успіху можна тільки одним способом – непохитним прагненням до своєї мети!