Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • День Соборності України

  Опубліковано 5 років назад

  День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. День Соборності України почали відзначати на державному рівні з 1999 року, коли був підписаний відповідний Указ Президента України.

  22.01.2014

  Отримавши позитивний результат участі студентів у конкурсі журналістики, який відбувся 19 грудня 2013 року, викладачі кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту вирішили продовжити роботу у відповідному напрямі. Намагаючись поєднати навички студентів у журналістиці, традиції відзначення Дня Соборності України та рівень освіченості наших громадян щодо цієї події було організовано  своєрідне журналістське дослідження «Соборність України – це свято для кожного українця».

  Даний захід включав в себе створення ситуації, що носила характер інтерв’ю. Були опитані випадкові перехожі нашого міста на предмет обізнаності щодо святкування Соборності України, причин виникнення свята та історичних осіб, які безпосередньо брали участь у даній доленосній події на шляху до незалежності України. Результати опитування респондентів були обговорені зі студентами та  зроблено висновок, який свідчить про позитивний рівень поінформованості та патріотичної обізнаності населення.

  JnYQnzlX9bU