Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Успіх – основна запорука щасливого життя

  Опубліковано 5 років назад

  Успіх не прийде до Вас.

  Ви самі повинні дійти до нього.

  Марва Коллінз

  Що для вас означає поняття «успіх»? Це фінансова стабільність, почуття впевненості у собі та власних силах, гармонійні стосунки з людьми, професійна реалізація? У кожної людини свої критерії успіху.

  Сучасне життя – це жорстка конкуренція, витримати яку здатен тільки професіонал. Для будь-якої людини природно мати бажання досягнути успіху у своїх починаннях і дійти до самої вершини кар’єрних сходів. Бажання – це лише перший, хоча і важливий, крок на довгому і тернистому шляху. Спробу сформувати мотивацію успіху у студентів зробили викладачі кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Еней Яна Іванівна та Літовкіна Тетяна Валеріївна, провівши семінар-практикум «Успіх – основна запорука щасливого життя».

  фото 1

  Під час семінару висвітлено історії життя й успішної кар’єри молодих бізнесменів сучасності Метта Мулленвега, Марка Цукерберга, Ешлі Куолз, Сухаса Гопіната, Чада Херлі, Тома Терлоу, Бена Касноча, які, у віці до 30 років, самостійно створили свою бізнес-імперію. Життєві історії знаменитостей викликали зацікавленість у студентів і допомогли їм сформувати уявлення про особисті якості, необхідні для досягнення успіху.

  Фото 2

  Фото 3

  Перегляд мотивуючого відеокурсу майстра публічних виступів Радислава Гандапаса «Бізнес презентація» доповнив історії успіху вищезгаданих молодих бізнесменів.

  Фото 4

  Р. Гандапас не просто розповів про свої секрети, а й яскраво поділився стилем і масштабом свого мислення. А ті прикладі і аналогії, які навів Радислав у цьому випуску, не залишили нікого із студентів байдужим і викликали жваве дискусійне обговорення.