Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Св. Миколай завітав у гуртожиток!

  Опубліковано 5 років назад

  День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая у католиків та православних.
  В Україні, за традицією, в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчилися милосердя в святого.
  Також вже гарною традицією економічного факультету стало привітання студентів, які проживають у гуртожитку №1 та №2 зі святом Святого Миколая.

  kBquW_P2Op8
  Морозного, зимового ранку до студентів завітала делегація помічників Св. Миколая на чолі з деканом економічного факультету та заступником декана з виховної роботи Оленою Анатоліївною Ткаченко.

  SQCbVG3IAR8
  Студенти були приємно вражені привітанням від керівництва факультету, отримали в подарунок солодощі та приємний настрій.

  89uHJDXlENo

  Економічний факультет вітає всіх з наступаючими Новорічними святами та бажає здійснення мрій, радості,натхнення та успіху у подальших починаннях!