Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Правовий конкурс «забезпечення виконавчих дій»

  Опубліковано 5 років назад

  femidasocio_001_433x433

  10 грудня 2013 року до Всеукраїнського тижня права за ініціативи кафедри економічної теорії та права, в особі викладача Ніженської І.В. було проведено правовий конкурс на тему: «Забезпечення виконавчих дій». В науковому заході взяв участь представник Уманського міськрайонного управління юстиції Тимченко В.В., викладачі та студенти економічного факультету. В ході правового заходу розглянуто питання про сучасний стан міськрайонного управління юстиції, розвиток його окремих секторів.

  Володимир Тесиченко у своєму виступі особливу увагу приділив таким основними завданням управління юстиції як:

  – забезпечення захисту прав і свобод людини і громадянина у визначеній сфері діяльності;

  – відповідно до законодавства ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру іпотек, Державного реєстру правочинів, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Єдиного реєстру громадських формувань;

  – організаційне забезпечення та координація роботи відділів державної виконавчої служби, органів реєстрації актів цивільного стану, інших органів та установ юстиції; реалізація основних завдань, визначених Мін’юстом, Головним управлінням юстиції в Черкаській області, стосовно діяльності зазначених органів юстиції, здійснення контролю та заходів щодо поліпшення їх роботи.

  Учасники заходу обмінялись думками. Жвавий діалог засвідчив інтерес до теми, що обговорювалась на науковому заході.