Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Подаруй дитині радість

  Опубліковано 5 років назад

  Хай Миколай у вишиванці
  Розбудить подарунком вранці
  І принесе у твою хату
  Добробут, радості багато.
  Розбудить приспані надії,
  Зернятко щастя хай посіє.
  Зігріє гумором, любов’ю,
  І принесе Тобі здоров’я!

   Напередодні дня Святого Миколая студенти економічного факультету організували благодійну акцію «Подаруй дитині радість», мета якої – збір коштів для вихованців Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Умані. Наразі дякуємо усім, хто не був байдужим та  прийняв участь в акції, що є свідченням вашої уваги та щирої любові до ближніх.

  Свято Миколая в Україні особливо шанується серед дітей. За традицією, в ніч на 19 грудня святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку.

  З подарунками і щирими привітаннями студенти факультету, разом із деканом, відвідали Обласний міжрегіональний притулок для дітей в м. Умань, де виховуються діти, позбавлені батьківського піклування.

  Гарний настрій створили і самі дітлахи, які продемонстрували свої таланти та творчі здібності. Святковий концерт подарував приємні враження, позитивні емоції, що навіть дорослі, забувши про свій вік,  раділи немов діти.

  IMG_20131219_104929

  Зустріч відбулась в теплій та щирій атмосфері. Поклик студентських сердець знайшов відгук у дитячих очах та посмішках. Тож нехай їхні оченята завжди світяться радістю і щастям не тільки тоді, коли вони отримують подарунки від Святого Миколая, але  щоденно й повсякчас. І нехай великий Чудотворець вселяє в  душі дітей та дорослих надію і віру в краще майбутнє!

  Віриться, що й цьогорічний Миколай обдарував дітей України своїми гостинцями, не обминув їхніх сподівань!