Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Основні засади формування екскурсійної та туристичної діяльності в Україні

  Опубліковано 5 років назад

  09 грудня 2013року на економічному факультеті відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Основні засади формування екскурсійної та туристичної діяльності в Україні». Засідання було проведено викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи спільно зі студентами          3 курсу (заочної форми навчання).

  Серед питань, винесених на обговорення, слід виділити  найбільш актуальні: організація екскурсійної роботи на туристсько-екскурсійних підприємствах, використання рекреаційних та туристичних ресурсів в екскурсійній та туристичній діяльності, особливості екскурсійного маркетингу, а також розглянуто практичну діяльність екскурсій як самостійну форму проведення дозвілля.

  Було заслухано доповіді викладачів Кожухівської Р.Б., Поворознюк І.М., Саквенко Т.М. та студентів Власюк О., Вовк О., Кочергіна Д., Павленко М., Шуляк Л.

  Малюнок 1

  За підсумками обговорення тематики «круглого столу» учасниками було зауважено, що на сьогодні існує необхідність удосконалення організації формування екскурсійної та туристичної діяльності в Україні

  Малюнок 2