Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Молодий спеціаліст очима роботодавця!

  Опубліковано 5 років назад

  В сучасних умовах підвищення ефективності взаємодії освіти і бізнесу, орієнтація освіти на потреби економіки є надзвичайно актуальними питаннями, адже вимоги роботодавців до випускників зростають з кожним роком.

  З метою вивчення взаємних очікувань робітників і молодих спеціалістів  кафедра економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту ініціювала  розробку програми співпраці з потенційними роботодавцями. Втілення цієї програми має на меті дати студентам спеціальностей «Фінанси»,  «Економіка підприємства», «Облік і аудит»  практичні знання, навички й розуміння  світу професії, яку вони обрали, надати їм можливість  проникнути в її суть, пробудити інтерес до спеціальності та стати високоякісними фахівцями.

  В рамках реалізації вищезгаданої програми, студенти економічного факультету  17 грудня зустрілися з Колісниченко П.Т., яка розповіла їм про професійні вимоги, що висуваються сьогодні роботодавцями до молодих спеціалістів.

  DSC_0680

  DSC_0664

  Серед основних вимог до випускників, яких в майбутньому обирають потенційні роботодавці, Поліна Тимофіївна виокремила наступні: наявність вищої освіти, фахова компетентність, цілеспрямованість, комунікабельність, відповідальність, впевненість у собі, високий рівень виконавської дисципліни, здатність швидко сприймати інформацію та уміння працювати в команді. Вона вважає, що випускники Уманського державного педагогічного університету  відповідають вищезазначеним вимогам!

  Крім того, на думку Поліни Тимофіївни, досконале знання іноземної мови відкриває молодому спеціалісту широкі перспективи кар’єрного й особистісного розвитку.

  Також Поліна Тимофіївна відзначила, що існує безліч компаній, які приймають до себе молодих спеціалістів без досвіду роботи, допомагають у побудові кар’єри та створюють можливості для самореалізації.

  DSC_0689

  На нашу думку, Колісниченко П.Т. є професійним та креативним директором, який завжди приходить  на допомогу молоді. В підтвердження цього, Поліна Тимофіївна запросила бажаючих пройти стажування на посаді фінансового директора ПП Колісниченко та бухгалтера туристичної фірми «Пан Коцький».

  DSC_0671

  DSC_0659

  Зустрічі такого характеру дозволяють розвивати нові форми соціального партнерства між економічним факультетом Уманського державного педагогічного університету та роботодавцями, а також сформувати стратегію підтримки конкурентоспроможності молодих спеціалістів на ринку праці.