Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Бажання працювати сьогодні – успіх у майбутньому

  Опубліковано 5 років назад

  Відповідно до Угоди із Федеральним міністерством праці студенти Уманського державного педагогічного університету мають можливість у літній період пройти 3-місячне стажування в готелі, ресторані або підприємстві системної гастрономії Німеччини.

  Бази практики − це курорти, розташовані в мальовничих місцевостях Баварії, в передгір’ї Альп на кордоні з Австрією, на березі відомого озера Бодензее, на узбережжі Балтійського та Північного морів тощо.

  Студенти економічного факультету: Березовська А., Браславська Л., Буряк А., Кривенко І., Морозова О., Саруханян А.,  Тисевич Б., Червона К., Юрченко О. 9 грудня уже отримали таку пропозицію і оформили документи для реалізації своєї мрії.

  1

  Перебуваючи в Німеччині, вони матимуть можливість покращити, в першу чергу, знання німецької мови, а також професійні навички, навчитися працювати в колективі, бути пунктуальними, відповідальними.

  Працюючи 5 днів на тиждень, студенти матимуть можливість у вільний час відвідати пам’ятки архітектури та культури Німеччини, помилуватися краєвидами. Додому вони повернуться не лише із сувенірами, але й з незабутніми враженнями від чудової європейської країни, мову якої вони вивчатимуть з ще більшим задоволенням.

  123a