Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Відкрите засідання студентського наукового гуртка з проблем страхування

  Опубліковано 5 років назад

  30 жовтня відбулося відкрите засідання студентського наукового гуртка «Проблеми розвитку страхової системи України», який функціонує при кафедрі економіки підприємства, фінансів обліку і аудиту.

  DSC_0230

  Обговорення на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку страхування транспортних ризиків на вітчизняному ринку страхових послуг» розпочала керівник гуртка – к.е.н., доцент Людмила Андріївна Чвертко. Людмила Андріївна наголосила на актуальності поставлених на обговорення питань, визначила необхідність страхування ризикових ситуацій на транспорті та його суспільне значення.

  Активну участь у проведенні засідання гуртка взяла Анна Довбуш – спеціаліст по страхуванню страхової компанії «Глобус».

  Анна Миколаївна охарактеризувала діяльність компанії у цьому сегменті страхового ринку; ознайомила гуртківців зі специфікою надання послуг по авто-КАСКО, обов’язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, міжнародній системі автострахування «Зелена карта»; продемонструвала бланки страхових полісів, договорів та іншої документації, що використовується спеціалістами страхових компаній при оформленні та веденні страхових угод.

  DSC_0242

  Засідання відбулося у невимушеній, дружній атмосфері. Гуртківці активно вступали в дискусії. Усі учасники залишились задоволеними проведенням засідання та домовились про подальші плани співпраці.