Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Тиждень студента – гарне свято, вражень різних у всіх багато!

  Опубліковано 5 років назад

  На засіданні студентської ради економічного факультету відбулося підведення підсумків святкування Тижня студента.

  Представники студради відзначили, що цьогорічний план святкування був добре продуманий та насичений заходами різного змісту й масштабу. До організації Тижня студента долучилися всі студенти факультету і змогли  продемонструвати свою ініціативність, творчість та креативність мислення. Протягом усього тижня вони організовували та приймали участь у конкурсах, тематичних круглих столах, іграх, тощо.

  фото 1

  Студенти  створили  атмосферу невимушеності, використавши при цьому свій творчий потенціал –  оформили святково навчальні приміщення, прикрасивши їх вітальними плакатами, жартівливими зображеннями та стіннівками.

  Конкурс стіннівок оцінювала студентська рада, яка і визначила переможців.

  фото 2

  За активної участі студентів економічного факультету було організовано «DRESS CODE DAY». Усі групи вразили різноманітністю запропонованих образів.

  фото 3

  Для розвитку логіки, спостережливості, уміння розпізнавати брехню, ораторського мистецтва, стресостійкості, лідерських якостей, навичок було проведено командно – психологічну гру «Мафія».

  фото 4

  День студентського самоврядування – це традиційний захід, який ініціює  студактив факультету. Під час цього дійства студенти факультету – як першокурсники, так і представники старших курсів – змогли взяти участь у цілій низці різнопланових цікавих заходів, продемонструвавши свої організаційні та творчі здібності.

  фото 5

  З нагоди свята, професорсько-викладацький склад факультету подарував студентству вільний доступ до безкоштовної мережі wi-fi Інтернету.

  Також щедрий подарунок для студентів влаштувала команда КВК факультету «Zекономили». Саме команда економічного факультету перемогла у першій відбірковій грі на Кубок ректора УДПУ. Виступ команди був яскравим та артистичним, кмітливість та гумор лунали в кожному жарті.

  фото 7

  Дорогі наші «Zекономили», уся родина економічного факультету щиро вітає Вас із перемогою! Творчого натхнення Вам і подальших здобутків!

  фото 8

  Також лунали привітання від студентів факультету на адресу збірної команди економічного та технолого-педагогічного факультетів «Бідна Настя», які у другій відбірковій грі на Кубок ректора УДПУ посіли ІІ місце та отримали путівку у Фінал. Дякуємо Вам за прекрасну гру та бажаємо подальших успіхів!

  Студрада факультету дякує декану факультету, викладачам та студентам які приймали активну участь в святкуванні Дня студента!

  фото 9

  Шановні студенти, беріть від студентського життя максимум того, що воно може вам дати, і святкуйте День Студента завжди весело і в компанії вірних друзів!