Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Рольова гра «Навчання – крок до успіху»

  Опубліковано 5 років назад

  20 листопада у рамках святкування тижня спеціальностей «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Облік і аудит» було проведено рольову гру «Навчання – крок до успіху» для студентів першого та другого курсів.
  Суть гри полягала в тому, щоб команди проявили свої знання з економічних дисциплін. Було створено три команди: «Фінансисти» (1 курс), «Зекономили» (1 курс) та «Інноваційний прогрес» (2 курс).
  фот 1
  Вони поетапно виконували наступні конкурсні завдання: Презентація команди – учасники презентують себе та команду загалом, Аукціон – команди купували питання у ведучої і давали на них відповіді, Економічна показуха – капітанам команд потрібно було показати по два економічних терміна, а учасникам команд потрібно було відгадати цей економічний термін, Економічна казка – командам були озвучені економічні терміни з яких вони мали скласти казку.
  фот 2
  По завершенню гри команди були нагородженні сертифікатами, які дають їм право на отримання бонусних балів з таких дисциплін як «Регіональна економіка», «Історія економіки та економічної думки» та «Економіки підприємства».
  Фото3
  Всі учасники проявили кмітливість, ерудицію, спостережливість та творчість.
  Дякуємо всім учасникам за гарний настрій та позитивні емоції.