Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Обличчя Хелловіна економічного факультету

  Опубліковано 5 років назад

  DSC_0367

  Одним з «новомодних» свят, яке захоплено відзначається молодим поколінням в Україні став Хелловвін. Цей язичницький кельтський обряд здійснюється щорічно, у ніч 31 жовтня, і є не чим іншим, як святкуванням на честь закінчення збору врожаю, а також на честь відкриття воріт в зиму.

  Як відомо на Хелловін відбуваються тематичні костюмовані вечірки, люди прикрашають свої оселі та будівлі різними атрибутами та вирізають ліхтарі з гарбузів. Таких традицій дотрималися і студенти економічного факультету.

  DSC_0418

   Цього дня наші студенти довели, що не лише вивчають іноземні мови, а й вміло переймають звичаї інших країн, приєднуються до їх традиційних свят.

  Аудиторії  та кафедри економічного факультету оздобили декораціями, що відповідають тематиці свята – на стінах причаїлись кажани, павуки, привиди, звідусіль на гостей споглядали страхітливі «обличчя» гарбузів. Стіннівки з містичними гаслами навіювали особливий настрій. Костюми учасників вражали оригінальністю. Серед них були вампіри, скелети, відьми, монстри.

  DSC_0364

  DSC_0321

  На учасників та гостей свята чекали цікаві ігри, конкурси, розваги, пісні, частування солодощами. Навколо панувала тепла та дружня атмосфера.

  DSC_0267

  DSC_0248

  Українські студенти та викладачі довели, що можуть святкувати Хелловін не гірше, ніж американці чи британці. Всі отримали неймовірне задоволення від дійства й з нетерпінням чекають на наступне святкування Хелловіна в нашому університеті.

  DSC_0397