Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Міжнародний день економії

  Опубліковано 5 років назад

  image-01-11-13-09-26-1

  31 жовтня до Міжнародного дня економії викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Любонько Т.В. було проведено семінар на тему «Раціональне використання ресурсів у туристичній діяльності» з навчальної дисципліни «Ціноутворення в туризмі» для студентів IV курсу напряму підготовки «Туризм».

   «27 жовтня 1988 року представники ощадних кас з 29 країн зібралися в Мілані на свій перший Інтернаціональний спеціалізований конгрес. В останній день конгресу – 31 жовтня народилася ідея «на згадку про перші збори ощадних банківських інститутів всіх країн» щороку відзначати цей день, як Міжнародний день економії» (International Saving Day). У 1989 році Міжнародний день економії офіційно закріплений директивою ООН» – доповідала Новакова Наталія, студентка IV курсу напряму підготовки «Туризм».

  «Однак присвятити цей день, за задумом його творців, слід не тільки економії грошей, але й економії в широкому сенсі цього слова: економії часу, сил, дбайливого ставлення до речей тощо. У світі йде масштабна пропаганда економії невідновлюваних запасів природних ресурсів, ощадливе використання усіх видів ресурсів» – зазначив студент Немировський Олег.

  image-01-11-13-09-26-2

   Економія допомагає стати більш дисциплінованими, навчає обирати найголовніше та запобігає зайвим витратам!

  image-01-11-13-09-26-3

  image-01-11-13-09-26