Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Інтерактивна лекція як форма активного навчання

  Опубліковано 5 років назад

  Сучасний рівень підготовки студентів орієнтує викладача на перехід від педагогічного традиціоналізму до впровадження нових форм і методів проведення лекційного заняття. З цією метою на економічному факультеті запроваджено читання інтерактивних лекцій замість традиційних, які, як правило, мають суто інформаційний характер і побудовані на творчій активності викладача, а не студента.

  Так, для студентів першого курсу проведено інтерактивну лекцію з дисципліни «Історія України», яка дозволила поєднати керуючу роль викладача з високою активністю студентів на основі використання сучасних інтерактивних технологій.

  фото 1

  фото 2

  Перевагами даної інтерактивної лекції стало опрацювання великого масиву інформації, налагодження оперативного зворотного зв’язку зі студентами, мобілізація мислення, знань та умінь студентів, досягнення високих результатів навчальної діяльності.

  фото 3

  фото 4

  Найголовніше те, що присутність студентів на інтерактивній лекції дає студентам більше ніж просте запам’ятовування фактів та спонукає більше думати, ніж записувати.