Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Фінансовий контроль в Україні: проблеми та шляхи реформування

  Опубліковано 5 років назад

  На шляху до євроінтеграції важливим завданням перед Україною постає реформування всіх сфер діяльності і приведення їх до відповідності вимогам Європейського союзу. Одним з необхідних кроків стабілізації економіки є посилення фінансового контролю за цільовим і ефективним використанням коштів.

  DSC_0220

  Так, 30 жовтня 2013 року за ініціативи кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту в бізнес-інкубаторі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено науково-методичний семінар «Фінансовий контроль в Україні: проблеми та шляхи реформування».

  DSC_0199

  На даний захід був запрошений начальник Уманської об’єднаної державної фінансової інспекції Пепчук Олександр Михайлович. Під час  обговорення Олександр Михайлович охарактеризував роботу об’єднаної державної інспекції від початку створення і до сьогодні.

  На семінарі з доповідями  виступили викладачі кафедри Осадчук Н.В.

  DSC_0226

  «Аудит в системі фінансового контролю: сучасні тенденції, проблеми та перспективи» та Літовкіна Т.В. «Шляхи вдосконалення фінансового контролю в контексті сталого економічного розвитку».

  DSC_0228

  Тематика цього засідання викликала жваву дискусію серед учасників. Підбиваючи підсумки семінару, всі присутні відзначили його важливість та практичне значення.