Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Науково-методичний практикум «Бібліотечно-бібліографічні джерела інформації у наукових дослідженнях»

  Опубліковано 5 років назад

  29 жовтня 2013 р. для студентів економічного факультету к.е.н., доцентом кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Міщук   О. В. спільно з працівниками бібліотеки проведено науково-методичний практикум «Бібліотечно-бібліографічні джерела інформації у наукових дослідженнях».

  DSC_0160

  Під час практикуму Ольга Віталіївна ознайомила студентів з особливостями розвитку книговидавничої справи та методикою роботи з бібліотечними джерелами.

  Завідувач інформаційно-бібліографічним відділом Ткаченко Тетяна Степанівна охарактеризувала види бібліографічних джерел, їх систематизацію, наочно продемонструвала студентам роботу з каталогами.

  Заходи такого змісту допомагають студентам ефективно працювати з джерелами інформації та використовувати їх у науково-дослідній роботі.

  DSC_0158

  Викладачі кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту дякують працівникам бібліотеки, зокрема, директору наукової бібліотеки, канд.філол.наук, доценту Григоренко Т.В. та завідувачу інформаційно-бібліографічним відділом Ткаченко Т.С. за допомогу і сприяння в організації роботи науково-методичного практикуму.