Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Студенти-першокурсники мріють про незвичайні способи заробітку грошей…

  Опубліковано 5 років назад

  Сьогодні відбулось цікаве обговорення за участі студентів економічного факультету на тему «Незвичний спосіб заробити».

  фото 1

  Заробити хочуть всі, або більшість. Хоча можна знайти людей, яким гроші не потрібні (а такі дійсно є), але більшість тих, кому гроші потрібні, і навіть дуже. Ті, кому гроші дуже потрібні, винаходять різні способи для отримання хрустких папірців. Серед таких способів зустрічаються дуже оригінальні:

  Реєстр зірок. Хто не хотів би мати власної зірки? Про це мріє багато хто, як багаті, так і бідні. І є організація, яка називає зірки іменем людини, яка заплатила за таке право. Організація називається ISR (міжнародний реєстр зірок), і працює вона з 1979 року. Знаменитості, звичайні люди – всі можуть “купити” собі зірку.

  фото 2

  Друг в оренду. Ви всі маєте друзів (хай небагато, але 2-3 друзів завжди були). Зараз у нас нова ера, де все продається і купується. Результат – друга можна взяти в оренду, причому погодинно. Комусь потрібні гроші, комусь – ні з ким поговорити. Ось і орендують друзів, з якими можна поспілкуватись.

  Áðàñëåò Best Friends

  Персональні “папараці”. Вам не вистачає уваги до своєї персони? Тоді можна отримати команду персональних “папараці”, які кружлятимуть навколо вас з фотоапаратами, знімаючи кожен ваш крок. Вечірки, зустрічі, випускні вечори – все це на рівні суперзірки. Звичайно ж, всіх цих фотографів можна найняти при цьому заплативши кругленьку суму.

  фото 4

  Обговорення викликало багато цікавих дискусій, суперечок та пропозицій.