Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Майбутні фахівці з туризму – вожаті в Криму !

  Опубліковано 5 років назад

  Студенти першого курсу напряму підготовки ,,Туризм” Артеменко Яна, Бабій Ольга, Білоус Алла, Зубіцька Яна та Хрипта Вікторія протягом червня – липня працювали вожатими в дитячо-санаторно-оздоровчому центрі ,,Маяк”, розташованому в курортному селищі Заозерне біля міста Євпаторія.

  Фото 1

  За період роботи в ДСОЦ ,,Маяк” ми навчилися працювати з дітьми та організовувати їх для проведення різноманітних заходів. Найбільше нам сподобалось грати з дітьми в ігри ,,Павутинка”, ,,Змійка”, ,,Крокодил” та інші.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  В кінці зміни визначався найкращий загін. В нас були три загони: ,,Кульбабки”, ,,М&M’s” та ,,Аврора”. Також проводили між дітьми конкурс на найкращу чисту кімнату, результати якого розміщували на екрані чистоти.

  Фото 3

  А найбільше нам сподобалось працювати з дітьми! Ми ніколи не забудемо своїх хлопчиків та дівчаток, адже вони -найкращі!

  Фото 4

  В останні дні нам було дуже важко з ними прощатися… Коли діти їхали додому, то всі плакали і запрошували до себе в гості. Зараз можна сказати, що ми знайшли собі нових друзів.

  Фото 5

  Ми розуміємо, що така робота дає нам можливість формувати організаційні навички, вчитись працювати з людьми, що необхідно для майбутньої професійної діяльності у галузі туризму.

  Фото 6

  Дуже багато позитивних емоцій ми отримали від роботи і хочемо повернутися в ,,Маяк” наступного літа!

  Артеменко Яна

  Календар

  Серпень 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лип   Вер »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031