Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Успішне завершення навчання польських студентів в УДПУ

  Опубліковано 6 років назад

  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини вже не один рік співпрацює з навчальними закладами зарубіжних країн. У рамках такої співпраці в нашому ВУЗі протягом 1 місяця навчалися студенти з Вищої школи професійної освіти імені Яна Амоса Коменського м. Лєшно (Польща) – Моцек Матеуш, Палаш Домінік, Мойс Якуб, за напрямом підготовки «Туризм».

  AtUn_hCvv8Q

  Вони відвідували лекції, практичні заняття та брали активну участь у житті факультету та університету. Викладачі та студенти факультету організовували для них  дозвілля, а саме: різноманітні екскурсії, участь в ярмарку присвяченого святкуванню Масляної, свято «Єднання культур» та інші.

  LiotzskOeW0

  04 квітня в Бізнес-інкубаторі на передодні від’їзду польських студентів відбулася їх зустріч з деканом економічного факультету, студентами 33 групи, які мали нагоду навчалися з ними, студенти, які навчаються в Польщі за програмою подвійного диплому, а також з студентами-іноземцями, які навчаються на інших факультетах.

  Qf8D396KNKc

  На зустрічі було обговорено враження студентів від навчання та згадано всі незабутні моменти, що відбулися за цей недовгий період.

  4dhOJVNIWXg

  Тетяна Василівна подякувала студентам за співпрацю та висловила сподівання, що практика обміну студентами матиме продовження.

  Ми бажаємо нашим зарубіжним друзям всього найкращого. Нехай вони втілюють набуті знання в нашому університеті в життя.

  Календар

  Квітень 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Бер   Тра »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930