Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічної динаміки»

  Опубліковано 6 років назад

  DSC_0879

  28 березня 2013 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічної динаміки». Конференція проходила у рамках, започаткованої у минулому році ініціативи обговорення основних принципів, на яких має будуватися соціально-економічний розвиток держави, що змінюється та зазнає постійних викликів, а також сучасна інтеграція національної економіки України у світове господарство.

  Ініціаторам проведення щорічних конференцій є економічний факультет а зокрема кафедра економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту. Всеукраїнська науково-практична конференція стала можливістю обміну результатами наукових досліджень серед учених, викладачів, студентів, запрошених гостей.

  Цього року до оргкомітету конференції надійшла рекордна кількість заявок: свої тези та статті надіслали 68 учасників. Учасниками конференції стали представники провідних вищих навчальних закладів та наукових установ Києва, Львова, Донецька, Чернівців, Хмельницького та інших міст України. Відповідно до регламенту конференції відбулися пленарне та секційні засідання.

  На пленарному засіданні виступили:

  –       Начальник фінансового управління Уманської райдержадміністрації – Бабич Вікторія Вікторівна.

  –       Директор Уманського комунального підприємства «Уманьводоканал» – Марков Станіслав Олександрович.

  –       Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі Черкаської області – Лук’янова Оксана Валентинівна.

  –       Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Кістол Анастасія Анатоліївна.

  DSC_0961

  Вони ознайомили учасників конференції з актуальними проблемами фінансування місцевого самоврядування, перспективами діяльності комунальних підприємств, формуванням доходів та видатків Пенсійного фонду України та ін.

  Традиційно за результатами конференції планується видання збірки матеріалі. Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку всім її учасникам за небайдужість до обговорення нагальних для українського суспільства проблем. Сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому та чекаємо нових зустрічей.

  DSC_0070

  Календар

  Квітень 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Бер   Тра »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930