Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Квітневий день відкритих дверей

  Опубліковано 6 років назад

  28 березня на економічному факультеті відбулася зустріч із майбутніми абітурієнтами. Випускники та їх батьки мали змогу поспілкуватись з деканами факультетів, директорами інститутів, проректорами, отримати необхідні юридичні консультації.

  zKn_90h3oqQ

  Ректор університету – доктор педагогічних наук, професор Наталія Побірченко також зустрілася з випускниками шкіл та їхніми батьками, аби поспілкуватись, розповісти про очолюваний заклад та відповісти на усі актуальні для них питання. Наталія Семенівна також підкреслила вагому роль в університетському житті студентського самоврядування: «Ми намагаємося забезпечити всі умови для розвитку студентського самоврядування, виявлення його потенційних лідерів. Головне, що становлення студентського самоврядування відбувається без формалізму, на основі демократичних принципів».

  91cOotHXDOA

  Майбутніх абітурієнтів ознайомили з тим, як в університеті організовано навчально-виховний процес, змістовне дозвілля, умови проживання студентів. Гості УДПУ відвідали затишні аудиторії, читальні зали, оглянули виставку у фойє нового корпусу, задали питання студентам, які навчаються в університеті і проживають у гуртожитку – адже ніщо так не переконує, як наочний приклад. Ознайомилися і з правилами прийому до університету – строками прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання. На допомогу абітурієнтам були роздані пам’ятки з детальною інформацією про університет.

  -lCFT9Zvl1Y

  Абітурієнти та їхні батьки змогли переконатися, що в Уманському педагогічному університеті створені найкращі можливості для духовного, культурного, інтелектуального розвитку, надання соціальної і психологічної підтримки особистості. Навчаючись в УДПУ, студенти мають змогу не тільки отримати якісну освіту, а й стати конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці, пройти стажування за кордоном, отримати первинне офіцерське звання. У них є прекрасний шанс відчути справжнє студентське життя, пізнати багато нового, незвіданого, знайти нових друзів для спілкування – саме в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

  Календар

  Квітень 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Бер   Тра »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930